ERA-1ARC4991C
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-1ARC4991C
JLCPCB Part #
C20520201
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 4.99kΩ 50mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS