ERA-1ARC2740C
MFR.Part #
ERA-1ARC2740C
JLCPCB Part #
C19578948
Description
-55℃~+155℃ 274Ω 50mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS