ERA-1ARC2051C
MFR.Part #
ERA-1ARC2051C
JLCPCB Part #
C19276380
Description
-55℃~+155℃ 2.05kΩ 50mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS