ERA-1ARC102C
MFR.Part #
ERA-1ARC102C
JLCPCB Part #
C19536899
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 50mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS