ERA-1ARB5111C
MFR.Part #
ERA-1ARB5111C
JLCPCB Part #
C19369206
Description
-55℃~+155℃ 5.11kΩ 50mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS