ERA-1ARB391C
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-1ARB391C
JLCPCB Part #
C19340110
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 390Ω 50mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS