ERA-1ARB362C
MFR.Part #
ERA-1ARB362C
JLCPCB Part #
C19347618
Description
-55℃~+155℃ 3.6kΩ 50mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS