ERA-1ARB3320C
MFR.Part #
ERA-1ARB3320C
JLCPCB Part #
C19508373
Description
-55℃~+155℃ 332Ω 50mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS