ERA-1ARB2551C
MFR.Part #
ERA-1ARB2551C
JLCPCB Part #
C19357930
Description
-55℃~+155℃ 2.55kΩ 50mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS