ERA-1ARB2320C
MFR.Part #
ERA-1ARB2320C
JLCPCB Part #
C20519809
Description
-55℃~+155℃ 232Ω 50mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS