ERA-1ARB2211C
MFR.Part #
ERA-1ARB2211C
JLCPCB Part #
C19380604
Description
-55℃~+155℃ 2.21kΩ 50mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS