ERA-1AEC2371C
MFR.Part #
ERA-1AEC2371C
JLCPCB Part #
C20013200
Description
-55℃~+155℃ 2.37kΩ 50mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS