ERA-1AEB911C
MFR.Part #
ERA-1AEB911C
JLCPCB Part #
C1512873
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 910Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS