ERA-1AEB8661C
MFR.Part #
ERA-1AEB8661C
JLCPCB Part #
C4013897
Description
-55℃~+155℃ 50mW 8.66kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS