ERA-1AEB6980C
MFR.Part #
ERA-1AEB6980C
JLCPCB Part #
C2132618
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 698Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS