ERA-1AEB682C
MFR.Part #
ERA-1AEB682C
JLCPCB Part #
C1512871
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 6.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS