ERA-1AEB4871C
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-1AEB4871C
JLCPCB Part #
C2132319
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 25V 4.87kΩ 50mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS