ERA-1AEB472C
MFR.Part #
ERA-1AEB472C
JLCPCB Part #
C2088276
Description
-55℃~+155℃ 25V 4.7kΩ 50mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS