ERA-1AEB432C
MFR.Part #
ERA-1AEB432C
JLCPCB Part #
C1512858
Description
-55℃~+155℃ 25V 4.3kΩ 50mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS