ERA-1AEB3481C
MFR.Part #
ERA-1AEB3481C
JLCPCB Part #
C4222801
Description
-55℃~+155℃ 3.48kΩ 50mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS