ERA-1AEB3480C
MFR.Part #
ERA-1AEB3480C
JLCPCB Part #
C2132451
Description
-55℃~+155℃ 25V 348Ω 50mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS