ERA-1AEB3400C
MFR.Part #
ERA-1AEB3400C
JLCPCB Part #
C3998573
Description
-55℃~+155℃ 340Ω 50mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS