ERA-1AEB2740C
MFR.Part #
ERA-1AEB2740C
JLCPCB Part #
C2132516
Description
-55℃~+155℃ 25V 274Ω 50mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS