ERA-1AEB242C
MFR.Part #
ERA-1AEB242C
JLCPCB Part #
C1512859
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 25V 50mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS