ERA-1AEB2051C
MFR.Part #
ERA-1AEB2051C
JLCPCB Part #
C2132429
Description
-55℃~+155℃ 2.05kΩ 25V 50mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS