ERA-1AEB1740C
MFR.Part #
ERA-1AEB1740C
JLCPCB Part #
C4108134
Description
-55℃~+155℃ 174Ω 50mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS