ERA-1AEB1620C
MFR.Part #
ERA-1AEB1620C
JLCPCB Part #
C2132540
Description
-55℃~+155℃ 162Ω 50mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS