ERA-1AEB131C
MFR.Part #
ERA-1AEB131C
JLCPCB Part #
C4149707
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 50mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS