ERA-1AEB122C
MFR.Part #
ERA-1AEB122C
JLCPCB Part #
C3993369
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 50mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS