ERA-1AEB111C
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-1AEB111C
JLCPCB Part #
C3991835
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 50mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS