ERA-14HD620U
MFR.Part #
ERA-14HD620U
JLCPCB Part #
C4200774
Description
-55℃~+125℃ 250mW 62Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS