ERA-14HD470U
MFR.Part #
ERA-14HD470U
JLCPCB Part #
C19393490
Description
-55℃~+125℃ 250mW 47Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS