ERA-14HD390U
MFR.Part #
ERA-14HD390U
JLCPCB Part #
C19442467
Description
-55℃~+125℃ 250mW 39Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS