ERA-14HD200U
MFR.Part #
ERA-14HD200U
JLCPCB Part #
C19353874
Description
-55℃~+125℃ 20Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS