ERA-14EB683U
MFR.Part #
ERA-14EB683U
JLCPCB Part #
C4202096
Description
-55℃~+125℃ 250mW 68kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS