ERA-14EB561U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-14EB561U
JLCPCB Part #
C4156964
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 250mW 560Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS