ERA-14EB303U
MFR.Part #
ERA-14EB303U
JLCPCB Part #
C4223110
Description
-55℃~+125℃ 250mW 30kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS