ERA-14EB222U
MFR.Part #
ERA-14EB222U
JLCPCB Part #
C19455171
Description
-55℃~+125℃ 2.2kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS