ERA-14EB202U
MFR.Part #
ERA-14EB202U
JLCPCB Part #
C19371705
Description
-55℃~+125℃ 250mW 2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS