ERA-14EB164U
MFR.Part #
ERA-14EB164U
JLCPCB Part #
C7183520
Description
-55℃~+125℃ 160kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS