ERA-14EB163U
MFR.Part #
ERA-14EB163U
JLCPCB Part #
C3912045
Description
-55℃~+125℃ 16kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS