ERA-14EB134U
MFR.Part #
ERA-14EB134U
JLCPCB Part #
C19420667
Description
-55℃~+125℃ 130kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS