ERA-14EB123U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-14EB123U
JLCPCB Part #
C19460920
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 12kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS