ERA-14EB113U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-14EB113U
JLCPCB Part #
C19365483
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 11kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS