ELL-8UV390M
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ELL-8UV390M
JLCPCB Part #
C6190452
Package
SMD,8x8mm
Description
1.5mA 39uH 90Ω ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS