ELL-4FG330MA
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ELL-4FG330MA
JLCPCB Part #
C7271905
Package
1515
Description
1.06Ω 33uH 360mA ±20% 1515 Power Inductors ROHS