ELJ-RF27NGFB
MFR.Part #
ELJ-RF27NGFB
JLCPCB Part #
C19623644
Package
0402
Description
1.2Ω 200mA 27nH 8@100MHz ±2% 0402 Inductors (SMD) ROHS