ELJ-RE82NGFA
MFR.Part #
ELJ-RE82NGFA
JLCPCB Part #
C19381388
Package
0603
Description
1.5Ω 12@100MHz 250mA 82nH ±2% 0603 Inductors (SMD) ROHS