ELJ-NC33NKF
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ELJ-NC33NKF
JLCPCB Part #
C3223142
Package
1008
Description
220mA 33nH 510mΩ ±10% 1008 Power Inductors ROHS