ELJ-FB181JF
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ELJ-FB181JF
JLCPCB Part #
C3222973
Package
1812
Description
13Ω 180uH 85mA ±5% 1812 Power Inductors ROHS